Speed Car Drift Racing

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 66.9 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma IFC
Speed Car Drift Racing Android mobil cihazınzıda oynayabileceğiniz yarış oyunudur.

Android mobil cihazınıza ücretsiz araba yarışı oyunu indirmek isterseniz eğer Speed Car Drift Racing mobil oyununu değerlendirebilirsiniz. Oyunumuz sizlere oldukça başarılı bir oyun deneyimi yaşatacaktır. 

Dünya şampiyonu yarışmacısının şöhreti asla özgür olmayacak. En iyi spor otomobilini almanız ve takip ederken fırsat bulmanız gerekiyor. Şimdi yeni bir yarış için otomobilinizi hazırlayın. Arabanıza girin, uçurumlar ve zorlu güzargah boyunca hızlı bir araba sürüşüne hazırlanın. Gece gündüz yarışın ve aracınızı sınırsız olarak kullanmayı unutmayın.

Kazanmanın tek yolu elinizden geldiğince hızlı yarış yapmaktır. Daha fazla güç, hız ve dayanıklılık elde etmek için aracınızı yükseltin. Hızlanma çubuğunu tut, mükemmel bir kaymayı göstermek için tekerleğini hızlandırın ve yönlendirin. Tüm rakiplerini yenmek, yarış yarışmalarını kazanmak ve kendinizi dünyanın en iyi yarışçı olması için taçlandırmak. En üst düzeyde hızlanma ihtiyacınızı karşılayın ve profesyonel bir yarışmacının ve bir dublörün kaynaşması haline gelin.

Speed Car Drift Racing indir
DİĞER SÜRÜMLER